درباره ما2018-10-23T18:02:55-01:00

شرکت پیشتازان توسعه صنعت ایلیا

شرکت پیشتازان توسعه صنعت ایلیا در سال 1381 به ثبت رسیده است. این شرکت با اجرای سیاستی دانش محور و با رویکردی چند وجهی در حوزه های مکانیک، الکترونیک و ساخت فعالیت می کند و همواره کوشیده است پاسخی برای کمبودها و مشکلات موجود در صنعت در حوزه فعالیت تخصصی خود بیابد .

راز موفقیت ما

  • تکیه بر نیروهای جوان، متخصص و خلاق

  • استفاده از دانش فنی روز دنیا

  • داشتن تیمی پویا، خلاق، فعال و کارآمد

  • داشتن سابقه و تجربه بالا در اجرای پروژه های متعدد و متفاوت

کارخانجات تولید آرد، صنایع برق، کارخانجات تولید خوراک دام و طیور، کارخانجات تولید پروفیل و لوله U-PVC، صنایع سیمان، صنایع رنگ، صنایع فولاد و نسوز، صنایع معدنی، صنایع لاستیک، تصفیه خانه های آب و فاضلاب

شرکت ایلیا از واحدهای زیر تشکیل شده است:

  • واحد مکانیک

  • واحد الکترونیک و ابزار دقیق

  • واحد ساخت

واحد مکانیک

واحد مکانيک با تشکيل تيمي کامل در راستای تحقق اهداف شرکت، کليه امور طراحي مفهومي، طراحي جزئي، نقشه کشي و محاسبات بخش مکانيکي تجهيزات را بر عهده دارد. اين طراحي ها حوزه های گسترده ای مانند طراحي سازه ها، طراحي ديناميکي و مکانيزم ها، سيستم های لوله کشي و … را شامل ميشوند. واحد مکانيک خدمات خود را به نحو ماژولار انجام ميدهد به همين جهت توان اجرای پروژه به صورت مجزا، در فاز طراحي، ساخت و راه اندازی را دارا مي باشد.

واحد الکترونیک و ابزار دقیق

اين واحد با بهره گيری از نيروهای مجرب و کارآزموده خود در حوزه های تخصصي مرتبط، دانش فني روز دنيا را برای ارائه مناسب ترين و کاراترين راه حل ها به خدمت گرفته و افتخار دارد که خود را تيمي پويا، خلاق، فعال و کارآمد بداند که توانائي ارائه راه حل های بهينه برای پيچيده ترين مشکلات صنايع را دارد، که مي توان به سرفصل هايي از آنها اشاره کرد: طراحي، نصب، راه اندازی و کاليبراسيون انواع سنسورهای مورد استفاده در صنايع غذايي، آب، برق، نفت، گاز، پتروشيمي، سيمان و … طراحي، نصب و راه اندازی تابلوهای کنترل برای صنايع فوق، طراحي، نصب و راه اندازی انواع سيستمهای مانيتورينگ شامل سخت افزار و نرم افزار، طراحي، تست و توليد انواع بردهای الکترونيک برای کاربردهای متنوع در پروژه ها.

واحد ساخت

با توجه به سابقه چندين ساله شرکت در صنايع مختلف و اجرای پروژه های متعدد و متفاوت، علاوه بر تجهيزات شرکت، کارگاههای مختلف با تواناييهای متفاوتي مورد ارزيابي قرار گرفتهاند. اين کارگاه ها پس از ارزيابي به فهرست واحد ساخت شرکت افزوده شده و سفارش های ارجاع شده به شرکت، بسته به نوع کار و تعداد و دقت مورد نظر کارفرما به کارگاه منتخب ارسال مي گردند.

اين فرايند برای واحدهای داخل شرکت نيز به همين ترتيب اجرا ميگردد و به اين ترتيب محصولي با دقت و کيفيت مطلوب توليد ميگردد. اين مجموعه بزرگ توان اجرای انواع پروژه ها را در زمان های محدود به اين شرکت ميدهد.

صنایع وابسته

برای مشاهده تصاویر و ویدیو ها کلیک نمایید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iliafeed/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iliafeed/public_html/wp-includes/functions.php on line 4350